Interno Studio - salon dekoracji wnętrz

Salon dekoracji wnętrz

Informacje o nas

Interno Studio z siedzibą w Częstochowie powstało w 2011 roku w wyniku dywersyfikacji działalności firmy DFK.

W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się głównie usługami ogólnobudowlanymi wykańczania wnętrz w kraju i za granicą. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży i montażu oklein ściennych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku rozszerzyliśmy swą działalność o usługi kompleksowego wyposażenia wnętrz rynku sektora publicznego oraz komercyjnego.

Nasza praca z klientem rozpoczyna się od fazy projektu, dyskusji nad możliwościami rozwiązań, wizualizacji stworzonego pomysłu, poprzez fachowe doradztwo przy doborze materiałów oraz najdrobniejszych detali do nadzoru nad realizacją przedsięwzięcia. Współpracujemy z wieloma projektantami i wykonawcami lubiącymi wyzwania, które są nieodłącznym elementem industrialnym, nowoczesnych, a także stylowych czy historycznych aranżacji. Ich doświadczenie jest gwarancją zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu jesteśmy firmą rekomendowana przez inwestorów w całym kraju.

Będąc dystrybutorami wielu materiałów do dekoracji wnętrz nie zapominamy o wykonawcach i projektantach. Organizujemy szkolenia mające na celu przybliżenie produktów i technologii, które stosujemy.

Zintegrowany i wykwalifikowany zespół profesjonalistów śledzący trendy światowe na rynku jest w stanie zrealizować każdy najbardziej skomplikowany i wymagający projekt.